Hyundai Abonament

drukuj tutaj
| Dodano: 09.02.2016 < powrót do listy

 

Hyundai Abonament

Program Abonament Hyundai – dogodna oferta wynajmu dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, dla osób fizycznych prowadzących działalnośc gospodarczą i dla i małych firm.

 

Aby cieszyć się nowym samochodem zamiast kupować go na kredyt, klient może skorzystać z innowacyjnego programu wynajmu konsumenckiego Abonament Hyundai.

 

W jednej stałej, miesięcznej opłacie zawarty jest koszt finansowania pojazdu, pełny pakiet ubezpieczenia, całodobowa opieka Assistance 24h, koszt sezonowej wymiany opon, a także pełna opieka serwisowa. W programie Abonament Hyundai nie jest wymagana opłata wstępna do zawarcia transakcji.

 

Aby skorzystać z programu klient nie musi także przedstawiać dokumentów o dochodach – wystarczy oświadczenie o dochodach i zobowiązaniach. Na koniec umowy, klient po prostu zwraca auto do Dealera, nie martwiąc się o jego odsprzedaż oraz utratę wartości, i ewentualnie wymienia je na nowszy model na podobnych, równie korzystnych warunkach.

 

Oferta Abonament Hyundai dostępna jest dla osób fizycznych, będących obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, a także dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.